UA-131798632-1

FUTBAL – prenosne panely

Časomiery vyrábame vo verzii  0-9, 0-19 alebo 0-99. Verzia časomiery 0-99 je dobre využiteľná aj pri iných športoch ako je futbal. Dá sa nastaviť rôzna dĺžka zápasu pri ktorom sa čas automaticky zastaví napríklad pri žiackych zápasoch môže byť kratší polčas ako pri bežnom zápase. Minúty času sa dajú korigovať diaľkovým ovládačom. Koncový čas, t.j. čas, kedy panel prestane odmeriavať čas sa dá nastaviť tiež ľubovoľne. Skóre sa dá nastavovať o 1 hore alebo dole.

Časomiera – výsledkový panel pre futbal je navrhnutý tak, aby sa dal ľahko prenášať a bol odolný poveternostným vplyvom. Nie je určený na trvalú inštaláciu.  Na trvalú inštaláciu sú určené časomiery radu Futbal 600 a vyššie. Pred každým zápasom sa panel zavesí na dobre viditeľné  miesto a po zápase odloží do interiéru. Panel je ovládaný diaľkovým ovládačom s dosahom približne 100m.

Výška číslic časomiery je 350 mm. Použité sú supersvietivé autoLED diódy, ktorých svetelný výkon je  porovnateľný so žiarovkami, majú  však mnohonásobne vyššiu životnosť a nižšiu spotrebu elektrickej energie. Panel je riadený mikroprocesorom, ktorý umožňuje implementovať veľa funkcií popísaných vyššie. Nevyžaduje žiadnu údržbu ani výmenu svietiacich prvkov.

Napájanie časomiery je zabezpečené napájacím adaptérom (súčasť dodávky s panelom), prípadne z autobatérie cez konektor zapaľovača v automobile, prípadne cez svorky priamo napojené na autobatériu.

Časomiera Futbal 370-9L
Časomiera Futbal 370-19L
Časomiera Futbal 370-9
Časomiera Futbal 370-19
Časomiera Futbal 370-99