UA-131798632-1

FUTBAL – trvalá inštalácia

V našich časomierach – výsledkových paneloch je ako svietiaci bod je použitý tzv. cluster – skupina deviatich supersvietivých LED diód, ktorých svetelný výkon je  porovnateľný so žiarovkami, majú  však mnohonásobne vyššiu životnosť a nižšiu spotrebu elektrickej energie.

Časomiery sú ovládané bezdrôtovým ovládaním. Dosah je približne 150 m. Časomiery sú určené na trvalé umiestnenie. Mechanickú konštrukciu časomier tvorí zváraný rám z hliníkových joklových profilov. Plocha panelu je vytvorená zo sendvičového hliníkoplastu (Al – plastové jadro – Al celková hrúbka 3 mm) , ktorý má veľmi vysokú životnosť a taktiež odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Číslice sú chránené 3 mm hrubým polykarbonátom (nerozbitný materiál).

Základný typ časomiery  ponúka najvýhodnejšie riešenie (pomer rozmery a cena) pre váš  štadión. Časomiera sa vyznačuje veľkou výškou číslic 54 cm pri nízkej cene časomiery.

FUTBAL 600-19 a FUTBAL 600-99

Rozmery: 4000 x 1200 x 80 mm

Výška číslic:: 60cm

FUTBAL 600-19 s textovým riadkom

Panel je ovládaný nezávisle od textového riadku. Je to vhodné najmä pri žiackych zápasoch, kedy na ovládanie stačí ovládač do ruky.

Výška textového riadku…………32cm

FUTBAL 850-99 s textovým riadkom

Veľký až 8m široký panel s výškou číslic 85cm doplnený textovým riadkom.

FUTBAL – obrazovka

Firma LGR electronic má vlastný software pre zobrazovanie časomiery pre futbal. Program umožňuje zobrazovanie fotografií hráčov, rôzne animácie prípadne videá.

Ak by ste mali záujem je možné si stiahnúť návod ku programu pre veľkoplošnú obrazovku