UA-131798632-1

HÁDZANÁ

Základná charakteristika panelov:

  • – výška číslic 220 mm, farba červená a žltá, použité AutoLed diódy, vyznačujúce sa veľmi dobrou svietivosťou a spoľahlivosťou (4 vývodové led novej generácie)
  • – základ panelu tvorí hliníkový rám z AL jokloviny
  • – číslice sú chránené nerozbitným polykarbonátom
  • – ovládanie je cez riadiacu elektroniku s LCD displejom, na ktorom obsluha vidí všetky informácie zobrazené na panely
  • – stav zápasu je zobrazovaný od 0 do 99, na každej strane sú 3 tresty.
  • – textový riadok vo variantoch s textovým riadkom umožňuje okrem zobrazovania rôznych textových informácií aj zobrazovať názvy hrajúcich mužstiev

Naše panely používajú jednotný software, ktorý už bol vyladený používaním v športových halách v Šali, Partizánskom, Topoľčanoch, Bratislave, Modre, B.Bystrici, Michalovciach…Naše panely boli použité aj na ME 2007 v NTC v Bratislave.

Nakoľko panel pre hádzanú je totožný s panelom pre hokej sú na niektorých priložených fotografiách aj panely na zimných štadiónoch. Rozdiel je jedine v tom, že pre hádzanú je potrebné aj zobrazovanie timeoutov. Tieto samozrejme pri verzii pre hádzanú nebudú chýbať. Taktiež 10 minútový 3.trest sa v hádzanej nepoužíva.

Niekoľko možných variantov panelov

Variant 1
Variant 2
Variant 3
Variant 4
Panel – veľkoplošná obrazovka

Najmodernejším riešením je použitie veľkoplošnej obrazovky LGR electronic, ktoré vyrábame v rôznych veľkostiach. Najmenšie majú rozmer 1960×860 mm. Veľkosť vieme prispôsobiť vašim požiadavkám. Využitie je okrem časomiery na rôzne športy aj ako plnofarebná obrazovka na zobrazovanie videí, reklamných spotov a podobne.