UA-131798632-1

Všeobecné informácie

Zakúpením našej časomiery dostane zákazník modernú univerzálnu časomieru pre väčšinu halových športov. Ponúkané časomiery Maxibas v rôznych konfiguráciách sú inštalované v mnohých športových halách na Slovensku a v ČR – napr. v Prahe na Letnej (Sparta Praha), na Pasienkoch v Bratislave (Inter), na Gymnáziu v Piešťanoch (Piešťanské čajky),  v Infinity aréne v Košiciach (Good Angels), ŠH v Benešove, v ŠH v Prahe-Radotíne, v ŠH v Klatovách, v Univerzitnom Kampuse v Brne, v Poprade v Poprad Aréne aj na ZŠ Komenského, ŠH v Nitre na Klokočine aj na SPU, v ŠH v Pardubiciach, ŠH Handlová, ŠH Lučenec, ŠH v Karlovych Varoch, ŠH FTVŠ Bratislava-Lafranconi (MBK Karlovka), ŠH na Domkárskej v Bratislave, ŠH Koniareň Ružomberok, ŠH Bardejov, ŠH Spišská Nová Ves, ŠH pri SOU železničnom v Košiciach (BK SOUŽ CASSOVIA), ŠH pri SOU obchodnom v Levoči, ŠH pri SOU v Spišskej Novej Vsi, ŠH v Leviciach, ŠH Humenné, ŠH Prievidza a mnohé ďalšie inštalácie.

Z technického hľadiska sa naše časomiery odlišujú od časomier iných výrobcov aj tým, že  zobrazujú údaje pomocou vysokosvietivých autoLED diód. AutoLED diódy sú špeciálny druh LED diód, ktoré sú navrhnuté  pre spoľahlivú prevádzku aj za veľmi zlých svetelných podmienok (veľmi vysoká intenzita osvetlenia). AutoLED diódy majú už svojou konštrukciou zabezpečený vysoký odvod tepla z polovodičového prechodu a tak dokážu pracovať až s trojnásobným prúdom oproti bežným LED. Keďže svietivosť LED je takmer priamo úmerná prúdu aj svietivosť autoLED je oveľa vyššia ako u bežných LED diód. Navyše každý vývod týchto špeciálnych súčiastok je zdvojený, takže sú oveľa viac odolné voči prípadným studeným spojom. Údaje na časomierach sú preto veľmi dobre čitateľné.

Mechanická konštrukcia tabúľ je z hliníkových profilov – tabule sú ľahké a veľmi pevné. Predná časť je vyhotovená z nerozbitného a antireflexného polykarbonátu, ktorý spoľahlivo chráni tabuľu pred nárazmi lôpt. Naše časomiery Maxibas spĺňajú kritéria FIBA a ULEB. Používajú sa v Eurolige, Eurocupe a odohralo sa na nich  veľmi veľa medzinárodných turnajov, napr.:

2017 FIBA ženy ME v Hradci Králové a Prahe, Czech Republic

2014 FIBA U17 World Championship for Women in Klatovy and Pilsen, Czech Republic

2013 FIBA U19 World Championship for men in Prague, Czech Republic

2010 FIBA U18 European Championship for Women in Poprad and Spisska Nova Ves, Slovak Republic

2008 FIBA U18 European Championship for Women in Nitra, Slovak Republic

2006 FIBA U16 European Championship for Women in Kosice, Slovak Republic

2004 FIBA U18 European Championship for Women in Bratislava, Slovak Republic

2000 FIBA U20 European Championship for Women in Lucenec, Bardejov and Ruzomberok, Slovak Republic

Video z ME v basketbale žien 2017, kde boli použité naše panely

Ak máte otázky ohľadne našich panelov vyplňte formulár: