UA-131798632-1

Maxibas

MAXIBAS 270 eco

Panel MAXIBAS 270 eco je plnohodnotný panel s výškou číslic 170mm. Na bočných paneloch sú použité číslice 10cm vysoké. Panely s 10cm číslicami sme používali donedávna aj vo verzii Maxibas 270, ktoré sú inštalované vo väčšine športových hál na Slovensku (Prievidza, Nitra, Poprad, Spišská Nová Ves, Trnava, Piešťany, Košice, Lučenec …). Panel Maxibas 270 je už osadený novšími 12cm vysokými číslicami (požiadavka FIBA pre MS v Prahe) z tohto dôvodu vznikla táto ekonomická verzia panelu.


Maxibax 270

Tento typ panelov je najviac používaný. Je inštalovaný vo väčšine extraligových halách na Slovensku. Panel je možné vyrobiť v rôznych modifikáciách (elektronické názvy mužstiev, textový riadok pod panelom ….)Konštrukcia panelov je zváraná z hliníkových profilov, predná plocha je z 3mm hrubého nerozbitného polykarbonátu.


Maxibas 270 s menami hráčov

 

Tento typ panelov vyhovuje najnáročnejším požiadavkám FIBA pre organizovanie zápasov na najvyššej úrovni. Panely boly použité na MS 2013 U19 v Prahe, na MS U17 žien v Plzni a Klatovoch, na ME v basketbale 2017 v Hradci Králové a Klatovoch. Trvale sú tieto panely inštalované v Prahe na Letnej – Sparta Praha, v Klatovoch, v Bratislave na Pasienkoch – Inter.