gototopgototop

Výsledkové panely pre hokejbal

Elektronický svetelný panel je určený pre hokejbal a podobné športy napr. florbal, futsal, hádzanú, hokej a pod. Panel zobrazuje nasledovné informácie:

- Skóre domáci a hostia.

- Hrací čas, môže byť zobrazovaný smerom hore alebo dole

- Tretina

- Čas vylúčených hráčov. Na každej strane dvaja hráči.

- Počet vylúčených hráčov čakajúcich vo fronte.

Elektronický svetelný panel je jednoducho a prehľadne ovládaný cez PC klávesnicu. Hrací čas je možné zastavovať a spúšťať. Hrací čas je možné zobrazovať smerom od 0 sek ku celkovému času alebo smerom od celkového času k 0 sek. Čas sa dá korigovať buď po minútach alebo po sekundách. Skóre je možné pridávať alebo v prípade chyby aj uberať.

Elegantne je vyriešený systém trestov. Panel umožňuje súčasne zobrazovať čas vylúčenia dvoch hráčov v každom družstve. Okrem toho má signalizáciu ďalších troch trestov čakajúcich “vo fronte”. Panel dokáže merať tresty pre systém 4 1 alebo 5 1 hráčov, čomu je prispôsobená logika zaraďovania trestov do fronty. Čakajúce tresty vo fronte sa automaticky po vypršaní bežiaceho trestu zaraďujú do voľného poľa pre odpočítavanie. Každý bežiaci trest, aj tresty vo fronte je možné opravovať alebo predčasne zrušiť pri mylnom zadaní. Pri korekcii hracieho času sa automaticky korigujú aj všetky tresty.

Celý panel je ovládaný cez riadiacu elektroniku, rádiovým  signálom. V riadiacej elektronike je mikroprocesor s programom, ktorý sa dá ľahko preprogramovať v prípade zmien pravidiel hry alebo požiadavky na rozšírenie možností panelu.

Na zobrazovanie číslic sú použité vysokosvietivé autoLED diódy pre vonkajšie použitie. Nepotrebujú žiadnu údržbu aká je bežná u žiarovkových panelov alebo panelov z  elektromechanických preklápacích displejov.

Mechanická konštrukcia je z hliníkových profilov. Predná časť je tvorená nerozbitným polykarbonátom. Napájanie panelu je z napájacieho zdroja, ktorý sa umiestňuje pod svetelnú tabuľu. Je umiestnený v krabici s krytím do vonkajšieho prostredia.

Spolu s panelom je dodávaná aj výkonná zvuková signalizácia (húkačka), ktorá sa automaticky spúšťa pri ukončení tretiny alebo sa dá kedykoľvek spustiť aj ručne.


Hokejbal 170

Ekonomická verzia panelu, ktorá však umožňuje všetky možnosti väčších panelov.

Výška číslic ............................. 170 mm

Vonkajšie rozmery .................... 1500 x 1000 x 50 mm

Hmotnosť ............................... 17 kg


Hokejbal 170 s textovým riadkom

Textový riadok zobrazuje názvy družstiev. Okrem toho je možné na ňom zobrazovať rôzne informácie, ktoré sa dajú vopred pripraviť do riadiacej elektroniky s LCD displejom. text môže byť uložený v 8 samostatných blokoch a zobrazovaný podľa potreby.

Výška číslic .............................. 170 mm

Výška textu ............................. 100 mm

Vonkajšie rozmery .................... 1200 x 1450 x 50 mm

Hmotnosť ............................... 20 kg

 


Hokejbal 220

Štandardný panel, naviac žiadaný od zákazníkov pre hokejbal.

Výška číslic ............................. 220mm - skóre, hrací čas a perióda, 170 mm-fauly

Vonkajšie rozmery .................... 2000 x 1000 x 50 mm

Hmotnosť ............................... 20 kg


Hokejbal 220b

Typ panelu, ktorý má rovnaké výšky číslic, ako Hokejbal 220, má však iné rozloženie číslic a rozmery.

Výška číslic ............................. 220 a 170 mm

Vonkajšie rozmery .................... 3060 x 830 x 50 mm

Hmotnosť ............................... 25 kg

Generic Cialis Professional 100 mg

copyright В© 2013 by Libor Gonda