gototopgototop

HODINY S TEPLOMEROM

Elektronické hodiny slúžia na striedavé zobrazovanie informácií o čase, dátume a teplote vzduchu. Základnými vlastnosťami hodín sú:

• Presnosť - synchronizácia času cez družicu vstavaným prijímačom GPS zaisťuje hodinám takmer absolútnu presnosť atómových hodín.
• Bezúdržbovosť – hodiny sa automaticky prepínajú na letný a zimný čas
• Vynikajúca viditeľnosť aj na slnku – ako svietiace prvky sú použité vysokosvietivé autoled diódy, ktoré aj pri malom prúde majú extrémnú svietivosť
• Dlhá životnosť vďaka použitiu LED diód
• Nízka spotreba elektrickej energie
• Odolnosť voči poškodeniu vandalmi – pevná hliníková konštrukcia a nerozbitný polykarbonát

Hodiny sú vyrábané vo viacerých veľkostiach. Optimálna veľkosť číslic pre bežné priestranstvá je 220mm. Farba číslic môže byť červená alebo žltá. Za príplatok môže byť farba číslic zelená alebo modrá, pri akceptovaní nižšej životnosti zelených a modrých LED. Ponúkame jednostranné a obojstranné hodiny. Jednostranné hodiny je možné umiestniť napr. na fasádu budovy. Obojstranné hodiny je vhodné umiestniť nad chodník a pod. Ceny uvedené ďalej sú za kompletnú dodávku (hodiny s GPS prijímačom, teplotný snímač, napájací zdroj, jednoduchý držiak na uchytenie), okrem DPH, montáže a dopravy. Montáž sa dá zvládnuť pri menších typoch svojpomocne, podľa inštrukcií uvedených v návode na použitie.


Hodiny HOD 170


Hod 170


Najmenší typ hodín s výškou číslic 170mm. Každý segment tvorí pätica LED diód.


Vonkajšie rozmery ……..........… 700 x 300 x 50 mm


Cena jednostranných hodín ........560,-EUR (16871,-Sk)
Cena obojstranných hodín ….......890,-EUR (26812,-Sk)

Uvedené ceny sú bez DPH 20%


Hodiny HOD 220

   

Najviac požadovaný typ hodín s výškou číslic 220mm. Každý segment tvorí sedem LED diód.
Veľmi výhodný pomer viditeľnosti a ceny. Vhodný typ na bežné zobrazení v mestských uliciach. Čitateľnosť je zo vzdialenosti cca 150m.

Vonkajšie rozmery …………........... 940 x 400 x 50 mm


Hodiny HOD 350

HOD 350 Lubochna1

HOD 350 Lubochna2

Hodiny s výškou číslic 350 mm, ktoré sú dobre viditeľné aj z veľkej vzdialenosti. Každý segment je tvorený dvomi stĺpcami led diód. Tento typ je vhodný na veľké priestranstvá.


Hodiny HOD 400

Hodiny s výškou číslic 400 mm, ktoré sú dobre viditeľné aj z veľkej vzdialenosti. Každý segment je tvorený dvomi stĺpcami led diód. Tento typ je vhodný na veľké priestranstvá.

Vonkajšie rozmery ………............ 1800 x 500 x 50 mm


Hodiny trojstranné so solárnym panelom

Hodiny Divina1   Hodiny Divina2   Hodiny Divina3

Hodiny sú umiestnené na stĺpe z troch strán. Sú dobre viditeľné zo všetkých strán. Umiestňujú sa väčšinou v strede námestia. Nakoľko sú napájané z fotovoltického článku, nieje potrebná prípojka elektrickej energie.Hodiny HOD 530, 640, 850Generic Cialis Professional 100 mg

copyright В© 2013 by Libor Gonda